KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499162
nr 1449 9162
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, morgontoilette. Olja på pannå, 60x21cm, oramad
Kondition: lös ram.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:35:39
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)